Karta trenera Pokémon Go

Miniaturka baneru Go-tcha Evolve

Aplikacja Go-tcha Evolve

UWAGA - producent zmienił oprogramowanie do opasek Go-tcha Evolve. Zrezygnowany w nim z funkcji krokomierza i zegarka. Funkcje te zniknęły w nowszych partiach wyprodukowanych opasek. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z oficjalnym dystrybutorem - firmą Holandpoland.


Pobierz aplikację Go-tcha Evolve, aby uzyskać jeszcze więcej funkcji, takich jak synchronizacja zegara i daty, sprawdzanie statystyk i zmiana ustawień smartwatcha w celu zwiększenia wygody korzystania z Go-tcha.

Wystarczy zeskanować kod QR, aby przejść do Go-tcha Evolve na stronie Apple lub Android App Store.

Pobierz w Apple App Store Pobierz w Google Play

Go-tcha EVOLVE - ewolucja starej, dobrej Go-tchy

Przenieś swoje polowanie na pokemony na wyższy poziom dzięki Go-tcha Evolve.

Niesamowite kolorowe animacje i wibracje powiadomią Cię, gdy automatycznie złapiesz Pokemony i przedmioty z Pokestopu. Sprawdź godzinę, policz kroki dzięki nowej funkcji krokomierza, przeglądaj statystyki Go-tcha w aplikacji Go-tcha i wiele innych nowych funkcji. Prezentujemy nową wersję znanej i cenionej przez Graczy Go-tchy, urządzenia łapiącego pokemony.

Go-tcha Evolve zawiera nowe dodatkowe funkcje i wygląd. Wszystkie inne funkcje jak w przypadku istniejącej Go-tchy pozostają podobne lub takie same.


Niektóre nowe funkcje obejmują:

Cechy:

Galeria


Wymagania

Kompatybilny z iPhone® 5 / 5c / 5s / SE / 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus z zainstalowaną wersją iOS Ver. 8-10.

Zgodny z urządzeniami z Androidem z 2 GB pamięci RAM lub więcej, Bluetooth Smart (Bluetooth w wersji 4.0 lub nowszej) i Android Ver. 4.4-7.0.

Ty też zrób ewolucję już teraz! Wejdź na https://zasilacze24.pl/gry/pokemon_go i dokonaj zakupu przed premierą.

Często zadawane pytania

Zakup

Go-tcha można zakupić bezpośrednio u oficjalnego dystrybutora Go-tcha w Polsce - firmy HOLANDPOLAND.

Użytkowanie

Go-tcha Evolve ładuje się przez USB.
 
Proszę pamiętać, że podczas ładowania urządzenia z laptopa/komputera, będą one musiały pozostać włączone w celu naładowania urządzenia.
 
Sprawdź, czy Go-tcha Evolve jest poprawnie podpięta do ładowarki. Urządzenie można podłączyć w obie strony, jednak animacja ładowania pojawi się tylko po poprawnym podłączeniu Go-tchy Evolve do portu ładowania USB. Po poprawnym podłączeniu możesz sprawdzić, czy Go-tcha Evolve jest ładowana naciskając czerwony przycisk. Pojawi się animacja potwierdzająca ładowanie urządzenia. Jeśli wyświetlają się jakiekolwiek animacje, poczekaj, aż animacja zniknie i ekran będzie pusty – teraz naciśnij przycisk w celu wyświetlenia animacji potwierdzającej ładowanie. Jeśli animacja się nie pojawia, Twoja Go-tcha Evolve nie jest ładowana.

Pełny cykl ładowania zajmuje około 90 minut.

Go-tcha Evolve jest kompatybilna z telefonami iPhone ® 5 / 5c / 5s / SE / 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus, urządzeniami z zainstalowanym systemem iOS Ver. 8 i powyżej. Kompatybilna z urządzeniami z systemem Android z 2 GB pamięci RAM lub więcej, Bluetooth Smart (Bluetooth Ver. 4.0 lub wyższa), i z zainstalowanym systemem Android Ver. 4.4 i powyżej.

Go-tcha Evolve jest zaprojektowana z myślą o aktualizacjach.

Parametry baterii Go-tchy Evole: 3.7V 90mAh.

Tak, Go-tcha Evolve posiada funkcję zegara i wyświetla aktualną godzinę. Synchronizacja godziny i daty następuje po połączeniu urządzenia z aplikacją Go-tcha Evolve

Nie, nie jest wodoodporna.

Tak, Go-tcha Evolve posiada wbudowany pedometr.

Nie - Go-tcha Evolve nie synchronizuje się z Google Fit.

Co jest w zestawie?

Zestaw Go-tcha Evolve zawiera: